המשימה שלנו

הצוות שלנו נועד לסייע לכם להפיק את המירב מהאינטרנט. ולכן, יחד אתכם, אנו נזהה את :

1. מטרותיכם ויעדיכם בנוכחותכם באינטרנט (למכור און-ליין, לשפר את המוניטין שלכם, להראות את המומחיות שלכם, להכיר טוב יותר את הלקוחות שלכם, להקשיב, לשתף, להיות טובים יותר מהמתחרים שלכם).
2. האמצעים והכלים המתאימים לכם ביותר: אתר אינטרנט, שימוש ברשתות חברתיות, נוכחות בפורומים, באתרי שאלות/תשובות, קידום אתרים, חיפוש לקוחות פוטנציאליים ממוקדים.
3. מדדי הביצוע שיאפשרו לכם לוודא עד כמה יעילה נוכחותכם באינטרנט. אנו ניצור את נוכחותכם באינטרנט או נשפר את זאת שכבר קיימת.

עדויות של לקוחות

שביעות רצונם של לקוחותינו הינו הדבר העיקרי בעינינו.
בידינו המלצותיהם של לקוחות רבים. סיפוקם והצלחתם הינם התגמול הגדול ביותר בשבלינו.

goush-estion"בחול המועד סוכות ערכנו בגוש עציון פסטיבל בציר ענבים.  הפסטיבל נערך בין כרמי היין של גוש עציון ונחל הצלחה גדולה. חלק מתקציב הפרסום הוקצה לטובת פרסום באינטרנט ובמדיות חברתיות.
לקחנו את יעל לקידום פרסום אינטרנטי לפסטיבל. הזמן היה קצר והמלאכה מרובה. היו הרבה בעיות טכניות באתר שלנו שלא היינו מודעים להם ושהפריעו לקידום השיווק האינטרנטי ולמזלינו יעל עלתה על בעיות אלו. יעל עזרה לנו גם בקשר מול מתכנני האתר וגם בקידום האינטרנטי. לא היה יום שלא היינו בקשר. יעל דחפה מכל הכיוונים, הפעילה אותנו ויזמה פעיליות אינטרניטת כגון הפקת סרטון תדמית לפסטיבל וכו. יעל, נהננו לעבוד מולך ואיתך החל משלב החשיבה, דרך הביצוע ועד לתוצאות היפות של השיווק האינטרנט.

אנו סמוכים ובטוחים שנמשיך לעבוד יחדיו גם בעתיד'


isabelle-coehn"הייתי צריכה עזרה עם הניוזלטר שלי ולשפר את הנוכחות שלי ברשתות חברתיות. למרות שכבר הייתי די פעילה והשתמשתי בכל העצות החינמיות המוצעות על ידי יעל (בבלוג שלה), היו לי כמה שאלות ספציפיות שעליהן רציתי תשובות, ולמצוא אותן לבד היה גוזל ממני שעות חיפוש רבות. ולכן, החלטתי לקחת שעתיים של הדרכה אישית עם יעל, שהראתה לי את הכלים להם הייתי זקוקה והסבירה לי, בקצב שלי, איך להשתמש בהם. אני מרוצה מאוד מהמיני-הכשרה זו. כבר התחלתי ליישם את עצותיה של יעל ואני מחכה לגמור את העבודה שהיא נתנה לי על מנת לתכנן שוב כמה שעות הדרכה מותאמות אישית.
יעל תודה לך, אני ממש ממליצה עלייך בחום! "
איזבל כהן, מורה דרך

live-english"הכשרה זו חיונית לכל מי שמעוניין להתחיל או להרחיב את הידע שלו בפייסבוק.
יעל מסבירה בצורה ברורה ביותר את כל הצעדים שיש לבצע על מנת לנצל באופן מלא את דף הפייסבוק (fan page) ואיך להשתמש בכלים מקצועיים על מנת לעבור להילוך גבוה יותר.
היא מספקת מידע שימושי, שניתן ליישם לבד ובקלות. תודה לך."
סטפני קייבל, שיעורי אנגלית דרך סקייפ, Live-English.net

 

temoignage"יעל, תודה לך על המקצועיות והסבלנות שלך. לפני שיצרתי איתך קשר כלקוחה, פניתי אלייך רבות דרך דף הפייסבוק שלך עם המון שאלות ולכל שאלה נעניתי תמיד באדיבות ובנדיבות. לבסוף, הבנתי שעל מנת להיות נוכח באינטרנט בצורה מקצועית, היה עלי להיות מלווה במומחה. מאוד הערכתי את הגישה הכללית שלך לייעול נוכחותי באינטרנט."
ג'וס, מאמנת

"בזכות יעל, אני שולט בתכונות העיקריות של פייסבוק בזמן השיא. כל זה באמצעות שיחת ועידה בוידאו, מאוד נוח !
יעל מאוד פדגוגית ונותנת עצות מעשיות שניתן ליישם מיד. בקיצור, פנינה אמיתית ולא אהסס להשתמש שוב בשירותים שלה על מנת ללמוד היטב איך להשתמש בכלים החדשים של פייסבוק או איך לייעל את נוכחותי באינטרנט."
מיכל

"פייסבוק הוא כלי נהדר … למי שמצליח להבין איך הוא פועל !
אחרי יותר משישה חודשים של גישושים בפייסבוק, בילויים ליליים מול המחשב מבלי להבין למה קישורים מסויימים לא עבדו, חיפוש יישומים חינמיים לדף הפייסבוק (fan page) שלי, נסיונות כושלים להבין מהי הגישה לפיה יש ללכת כדי להיות באמת יעיל.
החלטתי לאחרונה לעשות את הצעד המבוקש ולבקש את העזרה של יעל.
בכמה מילים: זמינות, יעילות, הקשבה והצעת דרכי פעולה.
תוך שעה, היא הצליחה לענות לי על כל עשרים השאלות שהיו לי.
חרטה היחידה: שלא ביקשתי את עזרתה של יעל שישה חודשים קודם לכן !"
דוד