עדויות

יעל, תודה לך על המקצועיות והסבלנות שלך. לפני שיצרתי איתך קשר כלקוחה, פניתי אלייך רבות דרך דף הפייסבוק שלך עם המון שאלות ולכל שאלה נעניתי תמיד באדיבות ובנדיבות. לבסוף, הבנתי שעל מנת להיות נוכח באינטרנט בצורה מקצועית, היה עלי להיות מלווה במומחה. מאוד הערכתי את הגישה הכללית שלך לייעול נוכחותי באינטרנט.
ג'וס

אודות יעל לסרי

יעל לסרי הינה יועצת שיווק באינטרנט, שמכירה מכף רגל ועד ראש את האינטרנט והרשתות החברתיות, בלוגרית, מחברת של מעל 60 מאמרים על "השימוש בפייסבוק למטרות מקצועיות."

יעל לסרי משתמשת בידע שלה ובמומחיותה לשירות חברות ויזמים המעוניינים להשתמש בצורה הטובה ביותר באינטרנט למטרות מסחריות.

ליעל לסרי, 10 שנות ניסיון בתחום האינטרנט, מה שמאפשר לה להכיר את כל פרטים הקטנים של עולם עצום זה שנקרא כיום אינטרנט: תכנות אתרים, ניהול פרויקטים באינטרנט לעמותות, חברות היי טק ו-webagencies, דירוג אתרים, רשתות חברתיות, בחירת שרת, שימוש בגוגל לצורך מתקדם (Google Analytics, Google Adwords, Google Adsense, Google Optimizer).

משימתנו

הצוות שלנו נועד לסייע לכם להפיק את המירב מהאינטרנט.

על מנת לבצע זאת, אנו נגדיר :

1. מטרותיכם ויעדיכם בעת נוכחותכם באינטרנט (מכירה מקוונת, חיזוק המוניטין החיובי שלכם, להראות את מומחיותכם, להכיר את דעתו של לקוחותיך, להקשיב, לשתף, לעשות טוב יותר מהמתחרים שלכם).

2. אמצעים וכלים נחוצים : אתר אינטרנט, שימוש ברשתות חברתיות, נוכחות בפורומים, באתרים של שאלות ותשובות, קידום אתרים, השגת לקוחות פוטנציאליים ממוקדים.

3. מדדי ביצוע המאפשרים לוושא את יעילות נוכחותכם באינטרנט.

אנו יוצרים את נוכחותכם באינטרנט או משפרים את המצב הקיים.

חבילות שונות מוצעות לכם : הכל כלול, ליווי אישי, סיוע חד פעמי, הכשרה.

5 סיבות לבטוח בנו

 שליטה בטכנולוגיה בתנועה תמידית : האינטרנט מתפתח במהירות רבה, השיטות שעבדו לפני כמה חודשים הינן כיום מיושנות. אנו משקיעים שעות רבות כדי לגלות ולבחון שיטות חדשות כל זמן, לעקוב אחר התפתחויות בשוק, לשלוט במהירות בכלים ואמצעים על מנת להגדיל את ביצועי החברה שלכם.

 הקשבה : יעילותנו תלויה בהבנת פעילות העסק שלכם ובמה שאתם מעוניינים. גישה זו מלווה אותנו לחיפוש ולאחר מכן ניתוח פתרון המותאם לצרכים שלכם, לפעילות שלכם, לתקציב שלכם וגם ליכולות שלכם.

 מהירות ביצוע : שווקים כלכליים ותחרות עסקית אינם מאפשרים אובדן זמן לגילוי ויישום אסטרטגיות. מודעים לעובדה זו, אנו מתחייבים לפעול בזמן הקצר ביותר.

 זמינות : אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך. זמן התגובה שלנו למידע חדש המועבר אלינו מאפשר לנו לעשות את הבדל. אנו שומרים על קשר הדוק עם לקוחותינו, ומגיבים במהירות לשאלותיהם. רמת התסכול מול כלי שרק למעטים יש את הזמן (או הרצון) להכיר כדי לשלוט בו, נותר אם כך נמוך מאוד, ולקוחותינו יכולים להתמקד בניהול נכון של העסק שלהם!

 שביעות רצון הלקוחות : אנו נהנים מהמלצותיהם של לקוחות רבים. סיפוקם והצלחתם הינם הפרסום הגדול ביותר שלנו.

מעוניינים שניצור אתכם קשר או בקבלת פרטים נוספים ?
אנא מלאו את הטופס הבא או התקשרו ל 054-7567379

שם *

אי-מייל *

טלפון *

הודעה